2019 Ragbi Dünya Kupası

A Grubu

B Grubu

C Grubu

D Grubu

İrlanda

Yeni Zelanda

İngiltere

Avustralya

İskoçya

Güney Afrika

Fransa

Galler

Japonya

İtalya

Arjantin

Gürcistan

Rusya

Namibya

ABD

Fiji

Samoa

Kanada

Tonga

Uruguay

Japonya Rusya
20 Eylül 2019 Cuma 13:45

Tokyo Stadyumu

Maçla ilgili detaylı bilgi
Avustralya Fiji
21 Eylül 2019 Cumartesi 07:45 Sapporo Kubbesi
Fransa Arjantin
21 Eylül 2019 Cumartesi 10:15 Tokyo Stadyumu
Yeni Zelanda Güney Afrika
21 Eylül 2019 Cumartesi 12:45

Yokohama Uluslararası Stadyum

Maçla ilgili detaylı bilgi
İtalya Namibya
22 Eylül 2019 Pazar 08:15 Hanazono Ragbi Stadyumu
İrlanda İskoçya
22 Eylül 2019 Pazar 10:45 Yokohama Uluslararası Stadyumu
İngiltere Tonga
22 Eylül 2019 Pazar 13:15 Sapporo Kubbesi
Galler Gürcistan
23 Eylül 2019 Pazartesi 13:15 Toyota Şehir Stadyumu
Rusya Samoa
24 Eylül 2019 Salı 13:15 Kumagaya Ragbi Stadyumu
Fiji Uruguay
25 Eylül 2019 Çarşamba 08:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadyumu
İtalya Kanada
26 Eylül 2019 Perşembe 10:45 Fukuoka Hakatanomori Stadyumu
İngiltere ABD
26 Eylül 2019 Perşembe 13:45 Kobe Misaki Stadyumu
Arjantin Tonga
28 Eylül 2019 Cumartesi 07:45 Hanazono Ragbi Stadyumu
Japonya İrlanda
28 Eylül 2019 Cumartesi 10:15 Shizuoka Ecopa Stadyumu
Güney Afrika Namibya
28 Eylül 2019 Cumartesi 12:45 Toyota Şehir Stadyumu
Gürcistan Uruguay
29 Eylül 2019 Pazar 08:15 Kumagaya Ragbi Stadyumu
Avustralya Galler
29 Eylül 2019 Pazar 10:45 Tokyo Stadyumu
İskoçya Samoa
29 Eylül 2019 Pazar 13:15 Kobe Misaki Stadyumu
Fransa ABD
2 Ekim 2019 Çarşamba 10:45 Fukuoka Hakatanomori Stadyumu
Yeni Zelanda Kanada
2 Ekim 2019 Çarşamba 13:15 Oita Stadyumu
Gürcistan Fiji
3 Ekim 2019 Perşembe 08:15 Hanazono Ragbi Stadyumu
İrlanda Rusya
3 Ekim 2019 Perşembe 13:15 Kobe Misaki Stadyumu
Güney Afrika İtalya
4 Ekim 2019 Cuma 12:45 Shizuoka Ecopa Stadyumu
Avustralya Uruguay
5 Ekim 2019 Cumartesi 08:15 Oita Stadyumu
İngiltere Arjantin
5 Ekim 2019 Cumartesi 11:00 Tokyo Stadyumu
Japonya Samoa
5 Ekim 2019 Cumartesi 13:30 Toyota Şehir Stadyumu
Yeni Zelanda Namibya
6 Ekim 2019 Pazar 07:45 Tokyo Stadyumu
Fransa Tonga
6 Ekim 2019 Pazar 10:45 Kumamoto Stadyumu
Güney Afrika Kanada
8 Ekim 2019 Salı 13:15 Kobe Misaki Stadyumu
Arjantin ABD
9 Ekim 2019 Çarşamba 07:45 Kumagaya Ragbi Stadyumu
İskoçya Rusya
9 Ekim 2019 Çarşamba 10:15 Shizuoka Ecopa Stadyumu
Galler Fiji
9 Ekim 2019 Çarşamba 12:45 Oita Stadyumu
Avustralya Gürcistan
11 Ekim 2019 Cuma 13:15 Shizuoka Ecopa Stadyumu
Yeni Zelanda İtalya
12 Ekim 2019 Cumartesi 07:45 Toyota Şehir Stadyumu
İngiltere Fransa
12 Ekim 2019 Cumartesi 11:15 Yokohama Uluslararası Stadyum
İrlanda Samoa
12 Ekim 2019 Cumartesi 13:45 Fukuoka Hakatanomori Stadyumu
Namibya Kanada
13 Ekim 2019 Pazar 06:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadyumu
ABD Tonga
13 Ekim 2019 Pazar 08:45 Hanazono Ragbi Stadyumu
Galler Uruguay
13 Ekim 2019 Pazar 11:15 Kumamoto Stadyumu
Japonya İskoçya
13 Ekim 2019 Pazar 13:45 Yokohama Uluslararası Stadyum
C1 Çeyrek Final 1. Maç D2
19 Ekim 2019 Cumartesi 10:15 Oita Stadyumu
B1 Çeyrek Final 2. Maç A2
19 Ekim 2019 Cumartesi 13:15 Tokyo Stadyumu
D1 Çeyrek Final 3. Maç C2
20 Ekim 2019 Pazar 10:15 Oita Stadyumu
A1 Çeyrek Final 4. Maç B2
20 Ekim 2019 Pazar 13:15 Tokyo Stadyumu
ÇF1 Yarı Final 1. Maç ÇF2
26 Ekim 2019 Cumartesi 11:00 Yokohama Uluslararası Stadyum
ÇF3 Yarı Final 2. Maç ÇF4
27 Ekim 2019 Pazar 12:00 Yokohama Uluslararası Stadyum
Üçüncülük Maçı / Bronz Final
1 Kasım 2019 Cumartesi 12:00 Tokyo Stadyumu
Final
2 Kasım 2019 Pazar 12:00 Yokohama Uluslararası Stadyum